Facebook Instagram Twitter

Hakkımızda


40 YILLIK TECRÜBEYLE OLUŞTURDUĞUMUZ RESTORAN KONSEPTİMİZİ DENEYİMLEMEYE HOŞ GELDİNİZ

Türk mutfağının birbirinden özel lezzetlerini bir arada sunan Safahat Lokantası, güler yüzlü personeli, ferah ve huzurlu ortamıyla misafirlerini ağırlıyor. Safahat Lokantası’nın eşsiz lezzetleri, tecrübeli aşçılarının ellerinden özenle, günlük hazırlanıp servis edilmektedir.

Adında aşama ve gelişme manalarını barındıran Safahat Lokantası, hizmet ve lezzet kalitesini; Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, Kalite Yönetim Sistemi, Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi ve Enerji Yönetim Sistemi belgeleriyle garanti altına almaktadır.

Bizim hazzımız ve aynı zamanda da en büyük sırrımız, özenle hazırladığımız, birbirinden leziz formülleri içeren reçetelerimizi; hijyen koşullarının eksiksiz olarak sağlandığı bir ortamda, heyecanla ve sevgiyle uygulamak, ortaya çıkan sonucu benzer duygularla misafirlerimize sunmaktır.

Safahat Lokantası’nda çorba, salata ve zeytinyağlı yemek çeşitlerimizle hafif ve sağlıklı öğünler geçirebilir; dilerseniz de Türk mutfağının vazgeçilmez tatlılarıyla ağzınızı tatlandırabilirsiniz. Safahat Lokantası, eşsiz lezzetlerini denemek isteyen misafirlerini bekliyor.

...