Facebook Instagram Twitter

Özel Lezzetler


 • Bursa Kebap
  BURSA KEBAP

  Bursa denildiğinde akla ilk gelen lezzetlerden Bursa kebap, enfes sosu ve son dokunuşu yapan tereyağıyla damaklarda lezzet şöleni yaratıyor. Kendi üretimimiz olan etlerle özenle hazırladığımız Bursa ile özdeşleşen bu unutulmaz lezzeti bir de Safahat Lokantası’nda deneyin.

 • Pideli Köfte
  PİDELİ KÖFTE

  Kendi ürettiğimiz etlerden çekilen kıyma ile hazırlanan köfteler, sıcacık ve taze pidelerin üzerini süslüyor. Hem doyurucu hem de lezzetli pideli köfte, hafızalardan uzun süre silinmeyecek tadıyla Safahat Lokantası’nda sizleri bekliyor.

 • Su Böreği
  SU BÖREĞİ

  Türk mutfağının vazgeçilmezlerinden su böreği, Dürdane Ana’nın lezzet sırrıyla buluşuyor. Maharetli ustalarımızın incecik açtığı yufkalara, tuzsuz peynir, enfes tereyağı ve maydanoz eşlik ediyor. Dillere destan Dürdane Ana Su Böreği, günün her anında damaklarınızı şenlendirmek için Kafe Safahat’ta!

 • Hünkar Beğendi
  HÜNKARBEĞENDİ

  Osmanlı mutfağının ziyafet sofralarının baş tacı hünkarbeğendi… Özenle seçilen patlıcanların közlendikten sonra kendi çiftliğimizde ürettiğimiz %100 yerli, kaliteli ve güvenilir etlerle buluşmasıyla hazırlanan hünkarbeğendi, deneyenlere tadı damaklarında kalacak eşsiz bir ziyafet sunuyor.

 • Zeytinyağlı Enginar
  ZEYTİNYAĞLI ENGİNAR

  Mevsimin özenle seçilen taptaze enginarları, yemeklere şiirsel bir tat katan organik zeytinyağı ve garnitür ile buluşuyor. Ege’den gelen bir lezzet olan bu tat, hem sağlıklı hem de doyurucu bir lezzet arayanların ilk tercihi olmaya aday…

 • Kaymaklı Kabak Tatlısı
  KAYMAKLI KABAK TATLISI

  Damaklara iz bırakan tadıyla doğadan gelen lezzet, bal kabağı ve kaymağın karşı konulamaz uyumu…Bu harika lezzet şölenini sunan tatlıyı Safahat Lokantası’nda denediniz mi?

 • Gerçek İçli Köfte
  GERÇEK İÇLİ KÖFTE

  Yüzde yüz dana kıymanın zenginleştirdiği iç harcıyla Güneydoğu Anadolu’nun dillere destan lezzeti içli köfte… Ceviz, kuş üzümü ve özel baharatlarla aslına uygun şekilde yapılan benzersiz lezzetiyle içli köfte Safahat Lokantası’nda.

 • Geleneksel Türk Mantısı
  ENFES SOSUYLA GELENEKSEL TÜRK MANTISI

  Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden olan mantı, el emeği hazırlanışı, üzerindeki yoğurdu ve sosunun mükemmel uyumuyla ev mantısını sizinle buluşturuyor.

 • Trileçe
  TRİLEÇE

  Balkanlardan gelen tatlı bir esinti trileçe, adını İspanyolca üç süt demek olan “Tres Leches” ten alır. Kısa zamanda mutfağımıza giren ve büyük ilgi gören trileçe; yumuşacık pandispanyası, doğal ve taze sütü ve üzerine dökülen enfes sosuyla damaklarda unutulmayacak bir tat bırakıyor…

 • Kemalpaşa Tatlısı
  KEMALPAŞA TATLISI

  Lezzet yolculuğuna yıllar önce küçük süthanelerde başlayan Bursalı Kemalpaşa tatlısı, şık sunumu ve enfes lezzetiyle sizlerle… Dilerseniz kaymak ve ceviz ilavesiyle bu lezzeti şölene dönüştürebilirsiniz.

 • Türk Kahvesi
  TÜRK KAHVESİ

  Kendine has sunumu, kokusu ve köpüğüyle 16.yüzyıldan beri Türk mutfağının vazgeçilmez içecekleri arasında yerini alan Türk kahvesi, bugün bir Özdilek markası olan Vesselam’ın geleneksel ve benzersiz aroması ile unutulmaz bir deneyime dönüşüyor. Dostlukların, sohbetlerin en lezzetli eşlikçisi, kırk yıllık hatırların baş tacı Türk kahvesi, en güzel anlarınıza eşlik etmek için Kafe Safahat’ta…

...